Menu Zamknij

Wózki widłowe

wozki widlowe banner

Wózki widłowe

Obsługa i naprawa wózków widłowych jest ważnym kierunkiem działania naszej firmy. Posiadane możliwości diagnostyczne, w połączeniu z weryfikacją usterek, pozwalają naszym klientów otrzymywać nie tylko wysokojakościową usługę, ale i otrzymywać wiedzę na temat przyczyn i powodów powstania w wózkach wad i nieprawidłowości. Ta wiedza pozwala na optymalizację procesu obsługi i użytkowania posiadanych przez Klienta wózków widłowych.

Niewątpliwie mocną stroną naszych usług jest naprawa silników spalinowych i aparatury wtryskowej. Wszystkie prowadzone naprawy w tym zakresie pomimo kontroli bieżącej procesów technologicznych wsparte są końcowymi badaniami na stanowiskach testowych i badawczo-probierczych. Usługi naprawcze wykonywane są w ścisłej zgodności z wymaganiami napraw technologicznym i/lub serwisowych. Na podstawie uzgodnień z Klientami wykonujemy również regeneracje zespołów i podzespołów.

Każda naprawa objęta jest dwunastomiesięczną rękojmią z tytułu odpowiedzialności za jakość wykonanej usługi lub dwunastomiesięczną gwarancją. 

Znaczącą część usług nasze serwisy mobilne wykonują bezpośrednio u Klienta, W razie konieczności wymontowują na miejscu silniki i aparaturę paliwową oraz dokonują ich ponownego montażu. Na życzenie klienta wykonujemy również usługi transportowe wózków widłowych do naszego serwisu i z powrotem.  

Marki:

LINDE, STILL, HELI, MANITOU, KALMAR, CLARK, CATERPILLAR, MITRUBISHI, TOYOTA, HYSTER, BALKANCAR-BUŁGAR, HITACHI, ZEPPELIN, YALE, NISSAN, DAEWOO, RAK, SUCHEDNIÓW, JUNGHEINRICH, TCM, AUSA, DOOSAN.

Language »