Menu Zamknij
silniki-przemysłowe-banner

SILNIKI PRZEMYSŁOWE

Obsługa i naprawa silników spalinowych o zastosowaniu przemysłowym w zasadzie nie różni się od innych, niemniej posiada swoją specyfikę. Ta specyfika uwarunkowana jest kilkoma czynnikami. Przede wszystkim warunkami eksploatacji oraz wyższym zapotrzebowaniem na bezawaryjną pracę.

Sprostowanie wysokim wymaganiom, towarzyszącym usługom w zakresie obsługi i naprawy silników przemysłowych, jest dla nas kluczowym elementem podczas realizacji zamówień. Wysoki poziom diagnostyki, ocena możliwości dalszej eksploatacji poszczególnych podzespołów, sprawdzone części zamienne od renomowanych producentów przy zastosowaniu najwyższej klasy urządzeń pomiarowych i maszyn specjalistycznych pozwala nam stawiać czoło najtrudniejszym wyzwaniom. To wszystko jest wsparte ponad 45-letnim doświadczeniem, wiedzą i znakomicie przeszkolonym personelem.  

Nasze serwisy mobilne, pozwalające na wykonanie szerokiego zakresu prac bezpośrednio u klienta, stanowią dodatkowe udogodnienie dla naszych zleceniodawców. Możliwości serwisów mobilnych pozwalają na wymontowanie i ponowne zamontowanie silników do pojazdów, maszyn i urządzeń klientów. Do zakresu usług należy również transport silników do naszej firmy i jego zwrot po naprawie.  

Marki:

DEUTZ, MAN, PERKINS, MERCEDES, MTU, CATERPILLAR, CAT, CUMMINS, YANMAR, SCANIA,IVECO, FPT, AIFO, VOLVO, VOLVO PENTA, JCB, VOLKSWAGEN, HATZ, ISUZU, DOOSAN, JOHN DEERE, KOHLER, KUBOTA.

Language »