Menu Zamknij
viessmann-banner

KOGENERACJA

Kogeneracja, wykorzystująca gaz ziemny do  produkcji ciepła i energii elektrycznej znajduje coraz szersze  zastosowanie w wielu sektorach przemysłowych, zakładach nieprodukcyjnych i gospodarstwach domowych. Pomimo wysokiej wydajności, sięgającej nawet do 85%, zastosowanie kogeneratorów pozwala na dynamiczne sterowanie procesem wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej w zależności od zmiany zapotrzebowania.  

Celem zabezpieczenia ciągłego procesu wytwarzania energii urządzeniom kogeneracyjnym potrzebna jest właściwa obsługa i serwis. Pomimo tego, iż nowoczesny kogenerator jest urządzeniem autonomicznym i wysokotechnologicznym, błędy eksploatacyjne mogą uniemożliwić jego efektywne wykorzystanie.    

Nasza firma od lat wykonuje obsługę, serwisowanie i naprawę urządzeń kogeneracyjnych wielu producentów. Wszystkie prace, za wyjątkiem remontów kapitalnych silników gazowych wykonywane są w miejscu eksploatacji urządzeń. Posiadana flota samochodów serwisowych pozwala wykonywać zlecenia klientów bez zbędnej zwłoki. Dodatkowo, dla nowych klientów, świadczymy usługi audytu eksploatacyjnego. Dla stałych klientów jest to nieodpłatna usługa świadczona podczas kolejnych wizyt.

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem firmy VIESSMANN w zakresie urządzeń kogeneracyjnych. Kogeneratory VIESSMANN, jednego z liderów rynku wytwarzania energii cieplnej i elektrycznej z gazu ziemnego, cechują się dużą wydajnością, niezawodnością oraz wysokim stopniem automatyzacji. 

Zabezpieczeniu nieprzerwanego cyklu pracy urządzeń VIESSMANN służy autoryzowany serwis posiadający właściwe wyszkolenie, wyposażenie oraz doświadczenie niezbędne do wykonania prac w miejscu eksploatacji kogeneratorów.

Posiadana autoryzacja VIESSMANN pozwala nam wykonywać regulaminowe obsługi i naprawy kogeneratorów, ale również stawić czoła trudniejszym wyzwaniom na poziomie złożonych usterek silnikowych, usterek elektronicznych lub związanych z innymi elementami układów kogeneracyjnych.  

Wykonujemy zlecenia na każdym typie kogeneratorów nie zależnie czy jest to uruchomienie nowego urządzenia, czy obsługa i remont będącego w eksploatacji. W złożonych przypadkach korzystamy ze wsparcia technicznego producenta. Gwarantujemy naszym klientom rozwiązanie każdego problemu z jego urządzeniem i zabezpieczenie wymaganej jakości pracy. 

Language »