Menu Zamknij
agregaty-banner

Agregaty prądotwórcze

Rozwój napraw silników spalinowych oraz aparatury paliwowej jako głównych kierunków działania w pewnym momencie spowodował zwiększenie ilości zamówień klientów posiadających i użytkujących agregaty prądotwórcze. Dążenie naszej firmy ku naprawom kompleksowym zbiegło się z oczekiwaniami naszych klientów. W ten sposób w firmie otwarto dział obsługi i naprawy agregatów prądotwórczych.

Na chwilę obecną obsługujemy i naprawiamy agregaty różnych typów o mocy do 600KW. Usługi wykonujemy zarówno na terenie serwisu jak i za pomocą serwisów mobilnych. Wykonujemy również przy agregatach usługi konserwacji zapobiegawczej. W zakresie aparatury paliwowej oraz silników wysokoprężnych i gazowych wykonujemy naprawy gwarancyjne na zlecenia gwarantów lub ich przedstawicieli.     

Podczas wykonywania czynności obsługowych na zlecenie klientów wykonujemy ocenę zagrożeń eksploatacyjnych która pozwala na wykrycie nieprawidłowości użytkowych i w końcowym efekcie wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy obsługiwanych agregatów. Szczególnie  agregatów prądotwórczych użytkowanych w kopalniach oraz jednostkach pływających.

Producenci:

Deutz, Fogo, Caterpillar, Cummins, Kohler, MTU, Baldor, Mitsubishi, Generac, Winpower, SWP, Volvo, Detroit, Multiquip, Magnum, Hipower, Ingersoll Rand, Olympian, Taylor Power System, Doosan, Isuzu, Perkins, Wacker, Newage, Whisperwatt, Wanco, Kubota.

Language »