Menu Zamknij

Turbosprężarki

turbosprezarki-banner

Turbosprężarki

Rolę turbosprężarki w silniku nowoczesnego silnika wysokoprężnego trudno przecenić. Również trudno nie docenić ryzyka eksploatacji silnika z wadliwą turbosprężarką. Bez zastanawiania się turbosprężarkę można zaliczyć do jednego z najważniejszych elementów nowoczesnego silnika, mającego wpływ na prawie wszystkie parametry jego pracy.

Z powyższego wynika konieczność wykonania napraw lub regeneracji turbosprężarek na jak najwyższym poziomie. Jest to możliwe jedynie przy połączeniu wiedzy, doświadczenia, wyposażenia, sprawdzonych części zamiennych i dużego zaangażowania. Właśnie w ten sposób podchodzimy do danego zagadnienia i tak zapewniamy naszym klientom pożądany przez nich poziom usług.

Po latach świadczenia usług w segmencie napraw i regeneracji turbosprężarek możemy z pewnością stwierdzić iż jest to usługa całkowicie opłacalna dla użytkowników pojazdów, zabezpieczająca poprawną pracę turbosprężarki w dłuższym okresie eksploatacji przy istotnie niższych kosztach w porównaniu do wyrobów fabrycznie nowych.    

Producenci:

Holset, Garrett, Melett, BorgWarner, Greddy, HKS, Mitsubishi, KKK, IHI, Komatsu, Toyota, Hitachi, Schwitzer.

Language »