Menu Zamknij

Budowlane i Rolnicze

JD banner

Pojazdy i maszyny rolnicze oraz budowlane

Nowoczesne pojazdy rolnicze i budowlane a także maszyny i urządzenia, to są bardzo skomplikowane wielofunkcyjne rzeczy o skomplikowanych połączeniach różnych technicznych elementów. Jednym z największych wyzwań podczas napraw pojazdów i maszyn rolniczych i budowlanych jest różnorodność stosowanych w nich przez producentów zespołów. Ten fakt nakłada istotne utrudnienia na kompleksową diagnostykę, określenie zakresu napraw oraz kontrolę końcową wykonanej usługi. 

Nasza firma poświęciła dużo uwagi temu zagadnieniu i na przestrzeni lat wypracowała skuteczne metody i techniki pozwalające na zniwelowanie tego problemu do minimum. Na obecnym poziomie rozwoju jesteśmy w stanie obsługiwać i naprawiać pojazdy i maszyny posiadające kilka sterowników różnych producentów, odmienne typy silników i aparatury paliwowej. Podczas ponaprawczych testów silników jesteśmy w stanie sterować nimi w całym, niezbędnym do badań, zakresie.

Możliwości naszych serwisów mobilnych pozwalają wykonywać prace również na terenie klienta w bardzo szerokim zakresie usług. W przypadku pojazdów i maszyn rolniczych oraz budowlanych niezaprzeczalnie stanowi to dla naszych klientów wielki atut. 

Wszystkie wykonane przez nas usługi w tym zakresie zabezpieczone są rękojmią lub gwarancją w zależności od rodzaju usług. Obsługą posprzedażowa pozostaje dostępna dla naszych klientów nawet po upływie terminów gwarancyjnych. 

Marki

AGCO, Bobcat, CASE, Caterpillar, CLAAS, Claeys, Crystal, JCB, John Deere, Deutz-Fahr, Farmer, Fendt, Fiat, Hanomag, Komatsu, Krone, Kubota, Kuhn, Lamborghini, Landini, Laverda, Lemken, Liebherr, Manitou, Massey Ferguson, McCormick, New Holland, Pronar, Renault, SAME, Sampo, Steyr, URSUS, Valtra, Zetor, ZTS.

Language »