Menu Zamknij
man banner

OBSŁUGA I NAPRAWA SILNIKÓW MAN

Silniki jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek, niemieckiej firmy MAN, obecne w ofercie naszej firmy prawie od początku jej powstania.  Silniki MAN to wysokowydajne silniki wysokoprężne i gazowe o zakresie mocy od 37kW do 1471kW, które stosowane są w samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach, maszynach i pojazdach rolniczych, szynowych, pojazdach specjalistycznych oraz transporcie wodnym.

Produkty MAN charakteryzują się wysoką jakością i doskonałym dopasowaniem do zastosowań. W opracowywanych silnikach stosowane są zarówno sprawdzone rozwiązania jak i zupełnie pionierskie, odpowiadające na wezwania i zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego. Produkcja silników oparta jest o dziesięciolecia doświadczenia branżowego, wiedzę specjalistyczną i badania oraz skierowana na maksymalne dostosowanie do specyfiki aplikacji, w których będą eksploatowane.

Silniki MAN są produktem wysokotechnologicznym, wymagającym stosownego poziomu obsługi i naprawy podczas eksploatacji. Konieczność stosowania wymaganych procedur, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych, specjalistycznego wyposażenia, wiedzy i doświadczenia serwisowego jest podstawą  do zapewnienia użytkownikom silników MAN właściwej jakości i okresów ich pracy. Jako autoryzowany serwis MAN taką pewność staramy się zagwarantować każdemu klientowi, bez względu na rodzaj posiadanego silnika, jego osprzętu lub wieku.

Silniki Diesla

Silniki wysokoprężne MAN produkowane są do aplikacji samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalistycznych i szynowych. Wyróżnia się zastosowania morskie i przemysłowe. 

Silniki gazowe

Coraz bardziej popularne silniki gazowe do aplikacji przemysłowych zajmują istotne miejsce w ofercie MAN.  Stosowane przeważnie w agregatach prądotwórczych i urządzeniach kogeneracyjnych

Serwis

Celem usprawnienia naszym klientom obsługi i naprawy silników MAN prowadzimy serwis stacjonarny i mobilny. Zasięg serwisu mobilnego obejmuję cały kraj. W razie konieczności wykonujemy zlecenia również poza granicami Polski. 

Części zamienne

Posiadamy szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych, zużywalnych oraz części zamiennych. Logistycznie korzystamy z pełnych możliwości sieci MAN i jej partnerów.

Language »