Menu Zamknij
fpt banner

AUTORYZOWANY SERWIS FPT

Uzyskanie przez naszą firmę autoryzacji jednego z wiodących producentów silników spalinowych firmy FPT znacząco rozszerzyło ofertę usługową i handlową dla naszych klientów. Przy połączeniu z posiadanymi autoryzacjami w zakresie aparatury paliwowej układów stosowanych w silnikach FPT jesteśmy w stanie wykonywać kompleksowe obsługi, naprawy bieżące i remonty kapitalne wszystkich typów silników produkowanych przez FPT.

Silniki FPT nabierają coraz większej popularności wśród odbiorców i użytkowników poprzez znakomity balans osiągów w stosunku do ceny, przy zachowaniu przy tym wysokiej niezawodności.. 

Kilkudziesięcioletnie  doświadczenie naszej firmy wzbogacone uzyskaną wiedzą, wyposażeniem i technologiami FPT wynosi nasze usługi na wyższy poziom wykonania usług i zabezpieczenie naszych klientów we właściwe środki eksploatacyjne, materiały zużywalne i części zamienne.

Obsługiwane silniki

Silniki FPT mają szerokie zastosowanie w segmentach drogowych (on road), maszynach rolniczych (agriculture) i budowlanych (construction), jednostkach pływających (marine) oraz agregatach prądotwórczych (g-drive). 

Aparatura wtryskowa

W silnikach FPT układy paliwowe stosowane przeważnie dwóch wiodących producentów, firm Bosch i Stanadyne. Zarówno układy klasyczne, jak i Common Rail są w pełni naprawialne, co stanowi istotną alternatywę kosztownej wymiany elementów na nowe.

Serwis

Obsługa silników FPT przeważnie jest zadaniem naszych serwisów mobilnych, które wykonują również możliwe do zrobienia w terenie naprawy. Remonty kapitalne oraz naprawę i regenerację aparatury paliwowej wykonujemy w warunkach stacjonarnych w dwóch oddziałach firmy w Krotoszynie i Poznaniu.

Części zamienne

Dobrze rozbudowana logistyka FPT oparta o dane rynkowe pozwala utrzymywać nasze magazyny na poziomie odpowiadającym bieżącemu zapotrzebowaniu. Przy obsłudze zamówień korzystamy z możliwości i zaplecza sieci producenta i jego dystrybutorów. 

Language »