ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

kontakt
15 styczeń 2021,  

O nasonasOd ponad 30 lat firma „Wachowiak” wykonuje naprawy pojazdów mechanicznych z silnikiem Diesla. Zakres świadczonych przez firmę usług obejmuje samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, ciągniku, sprzęt ciężki i kolejowy, silniki stacjonarne i mobilne. W bogatej historii firmy miały miejsce naprawy nietypowych silników specjalistycznych i krótkoseryjnych.

Z biegiem lat firma Wachowiak wyspecjalizowała się w naprawach silników wysokoprężnych i aparatury wtryskowej do nich. Właściwie wybrany kierunek rozwoju firmy zaowocował uzyskaniem przez nią najwyższej klasy autoryzacji producentów aparatury paliwowej takich jak Bosch, Delphi, Denso, Stanadyne, Siemens VDO, Zexel oraz autoryzację w naprawach silników Deutz. Uzyskanie tych autoryzacji pozwoliło firmie na wprowadzenie w swoją działalność najbardziej zaawansowanych nowoczesnych technologii napraw oraz otworzyło możliwość wykonywania napraw gwarancyjnych. Autoryzowany dostęp do informacji technicznych poszczególnych producentów pozwolił firmie na odpowiednie jej wyposażenie w zakresie kompleksowej oceny stanu technicznego towarów z grupy Diesla oraz na otrzymanie akceptacji działalności opiniodawczej ze strony producentów.

Ciągła kontrola procesu technologicznego, modyfikacja procedur wewnętrznych, utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych usług, zapewnienie obsługi posprzedażowej oraz skrócenie czasu napraw i podwyższenie jakości obsługi klientów – to są priorytetowe kierunki rozwoju firmy. Przekonali się o tym setki współpracujących z nami serwisów samochodowych i firm użytkujących pojazdy mechaniczne i silniki Diesla. Przekonali się o tym i tysiące obsłużonych przez nas klientów, z których większość  powraca do nas po wymianie auta w celu serwisowania lub naprawy. Dzięki dobrej współpracy z klientami firma wzbogaca się nie tylko o własne doświadczenia eksploatacyjne, ale również i bogate doświadczenie jej klientów. Pozwala to na usprawnienie procedur diagnostyczno-weryfikacyjnych i naprawczych co daje wymierne efekty finansowo-czasowe dla naszych klientów.

Działając w tak trudnym segmencie branży motoryzacyjnej jak świadczenie usług naprawczych, firma nie lęka się  żadnych trudnych tematów w tym spraw spornych, związanych z rozpatrywaniem roszczeń reklamacyjnych. Posiadane wyposażenie, wiedza teoretyczna, doświadczenie i przejrzyste procedury, pozwala stawiać czoło najtrudniejszym wyzwaniom technicznym i dają możliwość prawidłowo oceniać przyczyny powstania usterek. Firma Wachowiak wyraża nadzieje, że informacje zawarte na tej stronie pozwolą Państwu dokładnie zapoznać się z działalnością naszej firmy oraz będą dla Państwa pomocne.

 
onas2
Przystawka CamBox do stanowiska Bosch EPS-815 pozwala diagnozować i testować większość produkowanych przez Bosch pompowtryskiwaczy do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów.
onas3
onas4
onas5
onas6

Naprawa samochodów z układem zasilania paliwem typu Common Rail (CR) i podzespołów układów CR wymaga bardzo wysokiego poziomy czystości.

W celu zabezpieczenia wymaganej technologicznej czystości podczas napraw samochodów z układem Comon Rail firma Wachowiak w ramach naprawy pomp wysokiego ciśnienia CR i wtryskiwaczy CR dokonuje nieodpłatnego czyszczenia dla klientów przewodów wysokiego ciśnienia oraz zasobników ciśnienia. Stosowane przez formę metody czyszczenia mechanicznego i ultradźwiękowego gwarantują poziom czystości w podzespołach poniżej 0,2 mikrometra dla cząstek stałych i poziom czystości „0” dla zanieczyszczeń koloidalnych.