ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
15 styczeń 2021,  

Obsługa klientaCo należy wiedzieć przed zleceniem naprawy


Przed zleceniem naprawy samochodu, pojazdu użytkowego, silnika spalinowego lub ich podzespołów należy wiedzieć, że koszty naprawy podawane są klientom wyłącznie po wykonaniu przez firmę Wachowiak czynności diagnostyczno-weryfikacyjnych.


Koszty czynności diagnostyczno-weryfikacyjnych zależne są od rodzaju zgłaszanego do naprawy towaru oraz charakteru usterki i muszą być uzgodnione przez klientów z pracownikiem biura obsługi klienta firmy Wachowiak przy zleceniu usługi naprawczej.


Zlecenie naprawy towaru bez uzgodnienia przez Klienta kosztów czynności diagnostyczno-weryfikacyjnych upoważnia firmę Wachowiak do obciążenia Klienta kosztami faktycznie wykonanych czynności serwisowych w celu określenia stanu technicznego towaru oraz sporządzenia kosztorysu jego naprawy.