ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
05 grudzień 2020,  

Obsługa klientaJak zidentyfikować pompowtryskiwacze


Identyfikacja pompowtryskiwaczy odbywa się przeważnie poprzez odczytanie danych identyfikacyjnych zawartych na ich cewkach i/lub obudowach.


Istnieje możliwość zidentyfikowania pompowtryskiwaczy poprzez dane producenta jednak takie informacje są dostępne przeważnie u autoryzowanych przedstawicieli producenta pojazdu.


Informacje zawarte na pompowtryskiwaczach nie zawsze zawierają numer handlowy towaru. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem dla klienta jest kontakt z biurem obsługi klienta.


Pompowtryskiwacze Bosch zwykle posiadają standartowe oznaczenia w postaci dziesięciocyfrowego kodu handlowego ze składnią typu: 0 414 720 007 oraz kodu producenta pojazdu do pracy z którym pompowtryskiwacz jest przeznaczony.


Pompowtryskiwacze Delphi do żadko posiadają oznaczenia zawierające kod handlowy Delphi. W większości przypadków oznakowywane są kodem producenta pojazdu w którym dany pompowtryskiwacz jest zastosowany. Naprzykład: Volvo 20972223.


Więcej zdjęć pompowtryskiwaczy oraz zdjęcia z wyższą rozdzielczością znajdują się w galerii.