ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
15 styczeń 2021,  

Obsługa klientaJak zgłosić reklamację


Reklamację towaru lub wykonanej usługi należy zgłosić niezwłocznie po ujawnieniu się w nim wady (wystąpieniu usterki) dowolnym dostępnym sposobem w punkcie obsługi klienta firmy Wachowiak w celu otrzymania wskazówek dotyczących dalszego postępowania z reklamowanym towarem (miejsca i sposobu przeprowadzenia diagnostyki oraz ewentualnego sposobu usunięcia ujawnionej wady).


Próby samodzielnego usunięcia ujawnionych wad przez Użytkownika lub nieautoryzowana przez firmę Wachowiak ingerencja w towary objęte gwarancją firmy Wachowiak wiąże się z utratą zasadności późniejszych roszczeń reklamacyjnych.


Szczegóły zgłoszenia roszczeń reklamacyjnych i postępowania reklamacyjnego znajdują się w książkach i kartach gwarancyjnych firmy Wachowiak oraz zawarte są w „Zasadach rozpatrywania roszczeń reklamacyjnych”.