ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
15 styczeń 2021,  

Obsługa klientaJak dostarczyć lub wysłać produkt do naprawy

 

Doświadczenie firmy Wachowiak i jej klientów pozwala na niniejsze sugestie dotyczące sposobów dostarczenia uszkodzonego towaru do serwisu.

 

Pojazdy.

W przypadku usterek pozwalających na dalszą jazdę samochodu lub pojazdu użytkowego klienci dojeżdżają do serwisu własnym pojazdem. W celu określenia możliwości kontynuacji ruchu warto skontaktować się z biurem obsługi klienta i zasięgnąć odpowiedniej porady.

Usterki uniemożliwiające dalszą jazdę pojazdu powodują konieczność przetransportowania uszkodzonego pojazdu do serwisu innym pojazdem.

 

Silniki pojazdów i Silniki stacjonarne.

Przeważnie dostarczane są przez klientów osobiście lub przez osoby upoważnione. Rzadziej przesyłane są za pośrednictwem firm spedycyjnych.

 

Silniki mobilne.

Holowane są do firmy Wachowiak na własnym podwoziu transportem drogowym.

 

Transport kolejowy.

Dostarczany przez klientów do peronów technicznych stacji Krotoszyn.

 

Pompy wtryskowe, pompy Common Rail, pompy PLD wtryskiwacze, pompowtryskiwacze.

Najczęściej wysyłane przez klientów za pośrednictwem firm kurierskich, takich jak: DHL, UPS, Siódemka, TNT, GLS, DPD itp.

Rzadziej dostarczane przez klientów osobiście lub przez osoby upoważnione.  

 

Uwaga!

Przy wysyłaniu towaru do firmy Wachowiak za pośrednictwem firm kurierskich należy dokładnie zabezpieczyć wysyłany towar.

Firmy kurierskie nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie towaru w transporcie spowodowane niewłaściwym jego zabezpieczeniem.