ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
15 styczeń 2021,  

Obsługa klientaJak umówić się na wizytę


Najlepiej telefonicznie, ale przed skontaktowaniem się z biurem obsługi klienta warto przygotować się do zgłoszenia usterki, mieć dane identyfikacyjne pojazdu (silnika) lub w zależności od rodzaju uszkodzonego wyrobu: pompy, wtryskiwacza, pompowtryskiwacza lub układu PLD.


W celu pozostawienia pojazdu (silnika lub podzespołu) w serwisie, wizytę można planować o dowolnej porze dnia ( w ramach godzin pracy serwisu.W sytuacjach niestandardowych można się umówić o przekazanie pojazdu (silnika lub podzespołu) poza godzinami pracy serwisu, ale taka czynność wymaga jednoznacznego potwierdzenia przez biuro obsługi klienta firmy Wachowiak gotowości jego przyjęcia w ściśle ustalonym czasie.


Oczekując wykonania przez firmę Wachowiak usługi „na poczekaniu” wizytę najlepiej zaplanować w godzinach otwarcia serwisu. Jeżeli poranny termin jest danego dnia zajęty wizytę w serwisie najlepiej przenieść na następny wolny poranny termin.  


Dostarczenie pojazdu (silnika lub podzespołu) w czasie niezgodnym z ustaleniami, zwalnia firmę Wachowiak od konieczności oczekiwania na jego dostarczenie.