ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

kontakt
20 wrzesień 2020,  

NowościNowości

Firma Wachowiak wdrożyła nową technologię mycia ultradźwiękowego części aparatury wtryskowej silników wysokoprężnych.
Opracowanie tej technologii miało na celu zabezpieczenie najwyższej jakości mycia części podzespołów układów Common Rail, pompowtryskiwaczy i elementów układów PLD.
Na podstawie wykonanych badań zostały opracowane  procedury mycia oraz optymalnie dostosowane właściwości płynów eksploatacyjnych do parametrów roboczych urządzeń ultradźwiękowych.
Ocena końcowa jakości mycia wykonana dwoma różnymi metodami wykazała znaczny wzrost skuteczności czyszczenia podzespołów szczególnie w elementach ze złożoną  geometrią otworów wewnętrznych.

Ukazał się kolejny numer Biuletynu Informacyjnego firmy Wachowiak "Diesel Serwis Info" dotyczący napraw pompowtryskiwaczy do Volvo FH-16.

Biuletyn jest do pobrania w "Plikach do pobrania" lub tutaj.

W celu regularnego otrzymywania biuletynów informacyjnych firmy Wachowiak należy wysłać e-mail do biura obsługi klienta.

Firma Wachowiak jako pierwsza w Polsce uruchomiła naprawę wtryskiwaczy Bosch Common Rail trzeciego stopnia.

Naprawy trzeciego stopnia przewidują pełną naprawę wtryskiwaczy i zawierają: wymianę dysz, zestawu uszczelnień, gniazd zaworowych i trzpieni.

Wykonywane, po naprawie, testowanie wtryskiwaczy na stanowisku probierczym w połączeniu z kontrolą procesu technologicznego daje firmie możliwość wykonywania napraw z jakością i precyzją porównywalną z fabrycznie nowymi wtryskiwaczami.

Aktualności

 

 

AUTO MOTO SHOW

10-12 czerwca 2011 roku

 

 

 

Expo Silesia zaprasza na targi motoryzacyjne oferując oficjalne premiery nowych modeli samochodów, pokaz najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji samochodów z alternatywnymi źródłami napędu, spotkania z czołowymi polskimi kierowcami rajdowymi i obejrzenie ich samochodów oraz prezentacje tuningu samochodów. 

 

 

 

Kolejny numer Nowoczesnego Warsztatu trafił do czytelników.

 

Ogólnopolski Miesięcznik Dla Fachowców Branży Motoryzacyjnej – jest branżowym pismem o zasięgu ogólnopolskim adresowanym do właścicieli dużych i małych zakładów zajmujących się świadczeniem specjalistycznych usług związanych z naprawą, renowacją, konserwacją i diagnostyką samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin warsztatowych, miesięcznik spełnia także rolę fachowego podręcznika, z którego może korzystać każdy diagnosta, mechanik, blacharz, lakiernik i pracownik serwisu ogumienia. W rzeczywistości gazeta jest również przeznaczona dla dużej grupy kierowców interesujących się szeroko pojętą motoryzacją.