ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
09 kwiecień 2020,  

SprzedażKategorie

Części silnika

 


Identyfikacja części zamiennych do silników spalinowych możliwa jest wyłącznie poprzez dokonanie pomiarów mechanicznych oraz porównanie otrzymanych danych z danymi katalogowymi.


Oznakowania metalograficzne części zamiennych silnikowych spalinowych w większości przypadków zawierają oznaczenia robocze nie pozwalające na ich identyfikację.


W praktyce dobór części do napraw silników spalinowych odbywa się wyłącznie poprzez dane katalogowe danego silnika w oparciu o jego dane identyfikacyjne.

Oferta bezpośrednia

allegro Sprawdź i kup

Fluconazole is excreted mainly by the kidneys; approximately 80% canadaonpharm.com of the administered dose is detected in the urine unchanged. Clearance of fluconazole is proportional to QC. Circulating metabolites not found.

Najczęściej oglądane

Najczęściej kupowane