ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
15 styczeń 2021,  

Autoryzacje 

 

 

 

 

Marka handlowa 
Bosch Corporation 
(RBJP)
  
 
Przemianowany w 2005r Bosch Corporation (Japoński oddział firmy Bosch (RBJP)) Zexel Corporation miał  w swojej historii dwie najważniejsze transformacje. Pierwszą w roku 1990 kiedy przeszedł  reorganizację i otrzymał  nazwę  Zexel  Corporation  z  założonej  w  1939r firmy Diesel Kiki Ltd  i drugą  kiedy  to w  roku  2000  został zreorganizowany  w  Bosch  Automotive  Systems Corporation.
 
 
Produkty Zexel  dystrybuowane są
w opakowaniach z odpowiednim 
logiem, ale dystrybucja odbywa się 
w ogólnej światowej sieci Bosch.  
 
 
Od momentu założenia firma opracowała wiele produktów stanowiących mocne wsparcie rozwoju japońskiej i światowej motoryzacji.
 
Specjalizująca się między innymi w produkcji układów zasilania paliwem silników Diesla i ich podzespołów (pomp wtryskowych i wtryskiwaczy) firma berze znaczący udział w międzynarodowych  staraniach na rzecz ochrony środowiska, takich jak zmniejszenie emisji spalin, redukcja substancji  niszczących ozon, tworzeniu nowych ekologicznych technologii.

 

Więcej

 

Autoryzacja - Zexel

 

Ze względu na specyfikę budowy i działania pomp wtryskowych i wtryskiwaczy Zexel firma Bosch autoryzuje swoje serwisy Diesla w tym zakresie wyłącznie po dodatkowym wyposażeniu oraz odpowiednim
przeszkoleniu.

Autoryzację Zexel firma Wachowiak uzyskała w roku 1996 w pełnym zakresie napraw gwarancyjnych i
pogwarancyjnych produktów Zexel w segmencie aparatury wtryskowej silników wysokoprężnych. 

Uzyskana przez firmę Wachowiak autoryzacja Zexel pozwala obecnie na skuteczną diagnostykę i naprawę
wszystkich pomp i wtryskiwaczy Zexel (w tym pomp wtryskowych sterowanych elektronicznie typu VRZ i COVEC oraz wtryskiwaczy dwusprężynowych). 

 

Pompa wtryskowa Zexel VRZ

 Pompa wtryskowa Zexel COVEC