ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
15 styczeń 2021,  

Autoryzacje 

VDO - marka handlowa firmy

 Continental Corporation


W grudniu 2007r po nabyciu przez Continental Corporation firmy Siemens VDO  na  rynek  powróciła stara i dobrze znana marka „VDO” w zupełnie nowym i nowoczesnym obliczu.  

 

 

VDO powstała pod koniec 1920r.Jej założycielem był Adolf Schindling który połączył we Frankfurcie nad Menem dwie firmy DEUTA i OTA (Vereinigte DEUTA (Deutsche Tachometerwerke GmbH) OTA (OTA Apparate GmbH)).  

W roku 1991 firma została kupiona przez Mannesmann, a później w roku 1999 po nabyciu  Mannesmann  przez Vodafone, VDO wystawiono na sprzedaż. Ostatecznie, w 2000 roku, VDO kupuje Siemens AG  tworząc nową markę Siemens VDO pod sztandarami której powstają najnowocześniejsze systemy wtrysku paliwa  typu Pompowtryskiwaczy i Common Rail oparte na działaniu elementów piezoelektrycznych.  

Obecnie marka VDO skupia w sobie wyroby Continental Corporation w segmencie motoryzacyjnych systemów informacji i kokpitu, nawigacji, telematyki, komunikacji, audio systemów, samochodowych komponentów elektrycznych i elektronicznych a także systemów kontroli i wtrysku paliwa.

 Firma Continental Corporation, po nabyciu Siemens VDO, stała się piątą potęgą na światowym rynku dostawców części zamiennych do przemysłu samochodowego.

 

Więcej

Serwisowanie aparatury wtryskowej VDO

 

Na rynku motoryzacyjnym dla użytkowników pojazdów i serwisantów wyroby VDO w zakresie aparatury wtryskowej bardziej kojarzą się z marką Siemens, ponieważ przez prawie 10 lat były produkowane pod brendem Siemens VDO.


Do tej grupy wyrobów VDO zaliczane są pompy wysokiego ciśnienia i wtryskiwacze Common Rail oraz pompowtryskiwacze.

Firma Wachowiak jako autoryzowany serwis VDO oferuje  swoim klientom pełną gamę usług  serwisowych wyrobów VDO w zakresie przekazanych przez producenta do swojej autoryzowanej sieci technologii  naprawczych i części zamiennych.

 

 

 

Obecnie oferta obejmuje diagnostykę i naprawę wszystkich typów pomp wysokiego ciśnienia typu Common Rail oraz diagnostyki wtryskiwaczy Common Rail.

VDO  opracowuje obecnie  technologie napraw wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy VDO i testuje je w kilku wybranych przez siebie serwisach specjalistycznych.

Po zakończeniu testów opracowane technologie zostaną wdrożone do sieci autoryzacyjnej.