ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
15 styczeń 2021,  

Autoryzacje 

Pod tą marką handlową na rynku pojawiły się pompy wtryskowe typu DPC, DPS, DPCN, EPIC, DP200 oraz wtryskiwacze dwusprężynowe i pompowtryskiwacze do samochodów Volvo FH-12.

 


 

 

Nowe opakowania Delphi dla końcówek wtryskiwaczy są wspaniałą ochroną przed podrabianymi produktami.

 


 

 

Delphi bierze aktywny udział w działalności sportowej.


Takie dwa Puegeot RCZ z silnikiem Diesla zostały wyposażone w praktycznie standardowy system wtrysku paliwa typu Delphi Common Rail z odpowiednim komputerem sterującym (DCU).


W samochodach zostały również zamontowane chłodnice powietrza i płynu chłodzącego silnik dostosowane  do wymogów samochodów rajdowych.

 

Delphi CorporationDelphi jest korporacją, która powstała 28 maja 1999 roku na bazie struktur General Motors.

 

Delphi  Corporation jest drugą na świecie pod względem wielkości w branży zajmującej się produkcją części dla przemysłu samochodowego. Zatrudnia około 185 tys. pracowników. Posiada  167  fabryk i następne  41  jako  joint ventures z innymi spółkami, 53 centra sprzedaży.

 

Delphi operuje na terenie 38 krajów w tym w Polsce.

 

Więcej
Delphi Diesel Systems

 

Na samym początku zeszłego stulecia Charles Anthony Vandervell założył w Acton (Wielka  Brytania)   firmę branży motoryzacyjnej pod nazwą CAV. Firma specjalizowała się w produkcji akumulatorów, lamp  elektrycznych i elektrycznego wyposażenia samochodów.
 
W 1926r CAV został kupiony przez LUCAS tworząc markę LUCAS CAV.
 
We współpracy z firmą Robert Bosch w 1931r powstaje spółka CAV-Bosch Ltd która rozpoczyna najpierw produkcję pomp wtryskowych do silników wysokoprężnych, a później zaczyna produkować kompletne układy zasilania paliwem silników Diesla.
 
Od roku 1937 CAV-Bosch wykupuje swoje udziały od firmy Robert Bosch i po wykupieniu w 1939r 100% udziałów reorganizuje się w spółkę CAV Ltd.  
 
W roku 1978 firma wraca w swojej nazwie do członu Lucas produkując towary pod marką Lucas CAV. W  związku z reorganizacją firmy Lucas (nadal właściciela CAV) i wszystkich jej spółek w  roku  1988  następuje  ujednolicenie marki handlowej dla wszystkich wyrobów i na rynku pojawia się dobrze znane klientom zielono–białe logo Lucas.
 
Następne przekształcenia firmy po kolejnej fuzji w roku 1996 z Varity Corporation i nabyciu Lucas Varity przez TRW w roku 1999 nie spowodowały zmiany znaku handlowego. Zmiana nastąpiła w roku 2000  po zakupie Lucas TRW przez amerykańską Delphi.  
 
Reorganizacja Delphi Corporation spowodowała powstanie w jej strukturze spółki Delphi Diesel Systems Ltd (obecnie stanowiącej największą część strukturalnej jednostki Delphi - Delphi Powertrain Division) i ujednolicenie od 2001 roku marki handlowej Delphi dla wszystkich wyrobów korporacji.  

 

 

Delphi Diesel Systems poprzez wszystkie lata występująca na rynku pod markami handlowymi CAV, Lucas  i Delphi pozostaje drugim, co do wielkości, producentem na świecie aparatury wtryskowej do silników Diesla.   

Firma  dostarcza na rynek wyroby stworzone na bazie najnowocześniejszych technologii takie jak: systemy  zasilania paliwem  silników  wysokoprężnych i ich komponenty, urządzenia diagnostyczne i probiercze,  systemy sterowania  wtryskiem  paliwa,  systemy  filtracji  paliwa, oleje  kalibracyjne  i  dodatki  do  oleju  napędowego. Delphi Diesel Systems Ltd oferuje kompleksowe rozwiązania dla systemów wtrysku paliwa silników Diesla dla  samochodów  osobowych,  dostawczych,  ciężarowych, pojazdów rolniczych, silników przemysłowych, kolejowych i morskich.  

 

Więcej

Delphi Diesel Center


Uzyskanie przez firmę Wachowiak w ramach autoryzacji Delphi  statusu Delphi Diesel Center  autoryzowanego serwisu Delphi pozwoliło firmie nie tylko na kompleksową obsługę wyrobów Delphi Diesel Sysytems, ale również na pozyskanie prawa tworzenia autoryzowanych punktów obsługi układów zasilania Delphi Diesel Point.

 

W  ostatnim czasie Delphi Diesel Center Wachowiak wprowadził w swą działalność technologie i  procedury napraw najnowocześniejszych systemów wtryskowych typu Delphi Common Rail DFP-3 obejmujących  pompy wysokiego ciśnienia i wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze serii „E” do samochodów Volvo  FH-12.
 
Jako Delphi Diesel Center firma Wachowiak szeroko współpracuje z autoryzowanymi serwisami  producentów pojazdów w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
 
W segmencie warsztatów nie posiadających autoryzacje producentów pojazdów firma Wachowiak oferuje nie tylko wysoko  jakościowe  pogwarancyjne  naprawy  pomp, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy, ale nadaje  również niezbędne wsparcie posprzedażowe naprawionych w firmie towarów. 

 


 

Delphi Diesel Point
 
Uruchomienie przez Delphi programu Diesel Point miało na celu włączenie niezależnych warsztatów samochodowych w technologiczne naprawy układów zasilania paliwem silników wysokoprężnych.

 

Konieczność wprowadzenia takiego programu przez Delphi uwarunkowana była sytuacją rynkową którą spowodował znaczny wzrost światowego parku samochodów z silnikiem Diesla.
 
Realizując założenia Delphi przy otwarciu Delphi Diesel Point firma Wachowiak zabezpiecza warsztat  niezbędnym wyposażeniem diagnostycznym, pozwalającym na diagnostykę nie tylko układów Delphi, ale również Bosch, Denso i Siemens VDO.  

Pakiet Delphi Diesel Point obejmuje także niezbędne szkolenia, wsparcie techniczne, technologiczne i  towarowe wyposażenie serwisowe oraz niezbędne katalogi elektroniczne.
 
Pozyskanie przez niezależne warsztaty statusu Delphi Diesel Point pozwala im wdrożyć w swoją działalność kompleksowe i dobrze zorganizowane rozwiązania zapewniające im możliwości wykonania  konkurencyjnej i wysoko jakościowej usługi w zakresie diagnostyki i naprawy samochodów z silnikiem Diesla.
 

Delphi - technologia przyszłości